Капітальний ремонт плоскої покрівлі

Головна > Послуги > Капітальний ремонт плоскої покрівлі

Покрівля до

Капітальний ремонт плоскої покрівлі

Капітальний ремонт плоских покрівель найчастіше має на увазі відновлення ізоляційних шарів і створення проектних ухилів, що забезпечують водовідведення. Кращим матеріалом, здатним об'єднати ці функції, є пінобетон «MiraCrette». Однорідний пористий матеріал, щільність якого становить 350 - 600 кг на метр кубічний, одночасно виконує роль стяжки і тепло- і звукоізоляції. Для старих покрівель це виключно вигідний варіант, так як пінобетон не тільки володіє відмінними експлуатаційними якостями при невеликій масі, але і не вимагає ретельного вирівнювання поверхні перед укладанням.

Ремонт покрівель із застосуванням пінобетону «MiraCrette»

Процес укладання пінобетону на ремонтовані покрівлі виконуються за допомогою устаткування, що виробляє матеріал і подає його до місця проведення робіт. Найчастіше обладнання розміщується на нульовій позначці, а пінобетон подається вгору по спеціальних рукавах. Висота підйому суміші становить до 30 метрів. Також можна встановити обладнання на покрівлю, якщо її висота перевищує вказане значення.
Укладка покрівлі пінобетоном проводиться безперервно. Забезпечити це нескладно, так як установка для виробництва матеріалу «MiraCrette» має продуктивність від 3 до 20 метрів кубічних на годину. Переміщатися по шару утеплювача можна вже через 24 години, а через 7-10 діб, в залежності від погодних умов, можна влаштовувати гідроізоляційний килим. Пінобетон виготовляється з цементу марки 500, тому міцність такого шару, що утеплює, набагато вище ніж у аналога з пінопласту або мінеральної вати.

Чому для ремонту покрівлі вибирають пінобетон?

Технологічність, ціна і стійкість до навантажень - це далеко не всі переваги цього продукту. Ось ще кілька причин замовити ремонт плоскої покрівлі із застосуванням пінобетону:

● Матеріал не боїться вологи і перепадів температури;● Пінобетон має величезний ресурс і протягом багатьох років не втрачає своїх властивостей;● Жорсткість і однорідність стяжки забезпечує рівномірний розподіл навантажень, як снігових, так і від переміщення людей. Завдяки цьому на покрівлі не з'являються «лінзи» від просідання матеріалу;● Пожежна безпека. Пінобетон не горючий і не виділяє при нагріванні токсичні речовини;● Екологічність. Матеріал «MiraCrette» виготовляється з компонентів мінерального походження, без застосування агресивної хімії і полімерів.

Найважливішою перевагою пінобетону вважається його економічна рентабельність. Сам матеріал доступний за ціною, а його укладання вимагає невеликих трудовитрат і при цьому відбувається швидко, без шкоди якості.

Залишилися питання?

Зверніться до нас і дізнайтеся про останні технології в системах виробництва легкого пінобетону. Наша команда експертів з радістю пояснить, чому пінобетон повинен бути частиною вашого плану будівництва.

Телефон

+38 068 402 0200

E-mail

moc.liamg%40fiettercarim

Дякуємо!
Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!


Can't send form.

Please try again later.

Made with