Устаткування

Головна > Устаткування

Illustration

FC 5

Комплекс для безперервного виробництва пінобетону з продуктивністю до 5 м3 на годину підійде для невеликих об'єктів і приватних забудовників.

8 800 $

FC 10

Комплекс для безперервного виробництва пінобетону з продуктивністю до 10 м3 на годину підійде для приватних підприємців і будівельних організацій.

13 200 $

Illustration
Illustration

FC 25

Комплекс для безперервного виробництва пінобетону з продуктивністю до 25 м3 на годину - краще рішення для масштабних проектів.

19 800 $

Устаткування 

Починаючи з 2003 року ми почали виробляти пінобетон за старою технологією класичного типу. Прагнення поліпшити якість, технологічність і швидкість виробництва привели до створення принципово нового типу обладнання, яке і було запатентоване і на даний момент працює по всьому світу.

Установки для виробництва пінобетону «MiraCrette»

В Україні купити мобільне обладнання для виробництва пінобетону сьогодні купити нескладно, але в більшості випадків на ринку представлені комплекси невеликої потужності, які дозволяють виконувати великі обсяги робіт. Ми готові запропонувати унікальне обладнання, розроблене спеціально для виробництва пінобетону «MiraCrette» на об'єктах в будь-яких необхідних для виробництва обсягах. Наші комплекси пропонують споживачам такі особливості:
● Продуктивність від 3 до 50 м3 якісного пінобетону в годину;● Висока рентабельність виробництва в порівнянні з технікою інших виробників;● Компактні габарити і невелика вага, що забезпечують просту транспортування;● Мобільність - комплекс може переміщатися на власному шасі;● Висока якість піноматеріалiв з похибкою по щільності на більш 3-5%;● Відсутність людського фактора - обладнання працює практично без втручання оператора, що знижує ймовірність помилок;● Просте використання. Навчити роботі з установкою по випуску пінобетону «MiraCrette» можна людину без спеціальних знань, прямо в процесі роботи;● Швидка самоокупність.

  • Читати далі

    Також варто відзначити і високий рівень універсальності установок для виробництва матеріалу «MiraCrette». Один і той же комплект обладнання використовується для роботи з стяжками, заливкою перекриттів горищ, створенням утеплення і стяжки з нахилом дахів, тепло- і звукоізоляції стін, укладанням основи під дорожнє полотно і безлічі інших будівельно-монтажних робіт.
    Як купити обладнання для роботи з пінобетоном «MiraCrette»
    Наша компанія пропонує поставку установок для виробництва піноматеріалiв під замовлення за доступною ціною і в мінімальні терміни. Ми випускаємо обладнання, яке відповідає високим вимогам надійності, функціональності і безпеки, з великим ресурсом і простим обслуговуванням. Всі установки «MiraCrette», надані нами, забезпечуються офіційною гарантією і сервісним обслуговуванням по всій території України. Звертайтеся до нас прямо зараз і менеджери компанії допоможуть вибрати комплект, який найбільше буде відповідати вашим потребам.

Залишилися питання?

Зверніться до нас і дізнайтеся про останні технології в системах виробництва легкого пінобетону. Наша команда експертів з радістю пояснить, чому пінобетон повинен бути частиною вашого плану будівництва.

Телефон

+38 068 402 0200

E-mail

moc.liamg%40fiettercarim

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Made with