Застосування

Головна > Застосування

Illustration

Низької щільності

100-300 кг/м.куб - утеплення підлог, дахів, стін та каркасно - монолітне будівництво

Illustration

Середньої щільності

400-700 кг/м. куб - монолітне будівництво

Illustration

Високої щільності

700 і вище кг/м.куб - облаштування стяжки підлог і покрівель по теплоізоляційному шару пенобетону

Застосування

Пінобетон «MiraCrette» - це штучний камінь, який представляє собою затверділу піну з цементу високих марок і наповнювача мінерального походження. Монолітний пенобетон має дуже широкий спектр застосування як для ізоляційних робіт так і у бівницві завдяки тому що: щільність матеріалу може бути від 100 до 1000 кг на кубічний метр, міцність на стиск від 0,2 до 7 МПа, теплопровідність від 0,048 до 0,2Вт/м ° C . 

Пінобетон «MiraCrette» - універсальний матеріал XXI століття

Завдяки запатентованій технології ми отримати монолітний пінобетон низької щільності з гідними характеристиками та покращили характеристики більш щільних пінобетонів. Запорукою таких досягнень є змішування цементного розчіну на великих обертах, що додає міцності матеріалу, та спеціальна безперервна технологія змішування розчіну з піною, яка за рахунок більш дрібних пор покращує ізоляційні властивості монолітного пінобетону. Також великою перевагою технології є те, що на дальні відстані до 160 метрів подаються складові компоненти (цементний розчин, піноутворювач, повітря під тиском), а саме пінобетон виробляється спеціальним пристроєм на місці укладки. Таким чином стуктура та якість пінобетону не порушується. І Ви отримуєте матеріал з очікуваними характеристиками.
Дуже важливою перевагою наливного пінобетону є те, що можна значно знизити транспортні витрати. Виробництво здійснюється безпосередньо на місці застосування.

Області застосування пінобетону «MiraCrette»

Виготовити пінобетон тепер можна за місцем, задавши матеріалу необхідну щільність, необхідну для зведення стін або ізоляційних робіт, причому при цьому змінюються лише пропорції застосовуваних компонентів. Сьогодні застосування пінобетону можливо в наступних випадках:

● Зведення стін в житлових, офісних, промислових і сільськогосподарських будівлях;● Матеріали для тепло-, звуко- і віброізоляції огороджувальних конструкцій;● Облаштування підстилаючих шарів доріг різного типу і призначення;● Зміцнення опорних стін;● Захист трубопроводів від зовнішніх впливів;● Заповнення порожнеч при будівництві тунелів і карстових порожнин при зміцненні підстав.

Потрібно відзначити, що пінобетон «MiraCrette» повністю відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-45: 2010 . Це екологічний матеріал, який не містить полімерів і токсичних компонентів, який не горить і при нагріванні не виділяє летких з'єднань. Він має високу біологічну стійкість і не боїться вологи, тому може без обмежень використовуватися в будь-якому кліматичному поясі і природній зоні. Також важливо і те, що пінобетон не вимагає спеціальної утилізації, тому що виготовлений на основі натуральних мінеральних компонентів.

Залишилися питання?

Зверніться до нас і дізнайтеся про останні технології в системах виробництва легкого пінобетону. Наша команда експертів з радістю пояснить, чому пінобетон повинен бути частиною вашого плану будівництва.

Телефон

+38 068 402 0200

E-mail

moc.liamg%40fiettercarim

Дякуємо!
Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!


Can't send form.

Please try again later.

Made with