Укладання пінобетону в основу доріг

Головна > Послуги > Укладання пінобетону в основу доріг

Illustration

Укладання пінобетону в основу доріг

Дорожнє будівництво з кожним роком потребує все більш ефективних і доступних рішень, що дозволяють виконувати роботи швидше, якісніше і дешевше. Укладання пінобетону в основу доріг - це одна з інноваційних технологій, що з'явилася відносно недавно, але відразу ж стала дуже затребуваною. Цей сучасний матеріал використовується як в якості основи під дорожнім полотном, так і в безлічі інших випадків, таких як зведення насипів, перетинiв, предмостій і заповнення пустот, при будівництві тунелів, стабілізація грунтів, що мають порожнини. Пінобетон «MiraCrette», щільністю від 200 до 1000 кг на метр кубічний може застосовуватися при виконанні цих та багатьох інших робіт, пов'язаних з дорожнім будівництвом.

Переваги пінобетону «MiraCrette» при будівництві доріг

Укладання пінобетону «MiraCrette» в якості основи під покриття доріг дозволяє виконувати роботу ефективно і швидко. Матеріал до 90% складається з бульбашок повітря, не створює навантажень на перекриття та підстави, але при цьому утворює жорстку плиту, рівномірно розподіляє навантаження. Пінобетон не боїться вологи, нафтопродуктів, агресивних хімічних сполук і біологічних факторів, а його термін служби практично необмежений.
Пінобетон «MiraCrette» пропонує в дорожньому будівництві рішення багатьох проблем. Це міцний, не дорогий і довговічний матеріал, який не боїться вологи і біологічних факторів. Використовувати продукт можна як в сухих, так і в нестабільних, заболочених грунтах. У вологих ґрунтах він створює надійну плиту з відмінними теплоізоляційними властивостями, перешкоджає пученню підстави при зниженні температур і виключає осідання. Варто відзначити і інші особливості пінобетону:
      ● Підвищує морозостійкість грунтів;      ● Знижує горизонтальні напруги в підставі;      ● Перешкоджає продавлювання пухких і сипучих грунтів;      ● Дозволяє відмовитися від виїмки грунтів що спучує;      ● Скорочує або виключає потребу у видаленні вічномерзлих грунтів;      ● Продукт не забруднює ґрунт і не впливає на хімічний склад грунтових вод. Завдяки перерахованим вище властивостям, замовити пінобетон «MiraCrette» в Україні можна як для звичайного дорожнього будівництва, так і залізничного, аеродромного і багатьох інших. Так як матеріал на 90% складається з цементу, а інші його компоненти - це мінеральні добавки, пінобетон не є небезпечним для навколишнього середовища. 

Чому пінобетон в дорожньому будівництві - це вигідно

Крім того, що використання пінобетону в дорожньому будівництві дозволяє уникнути виконання великих за обсягом земляних робіт, існують і інші безперечні плюси цієї технології. Укладання пінобетону «MiraCrette» в основу доріг не вимагає залучення великих людських ресурсів і важкої спеціальної техніки - матеріал виробляється за місцем використання і подається по шлангах до місця укладки. 

Залишилися питання?

Зверніться до нас і дізнайтеся про останні технології в системах виробництва легкого пінобетону. Наша команда експертів з радістю пояснить, чому пінобетон повинен бути частиною вашого плану будівництва.

Телефон

+38 068 402 0200

E-mail

moc.liamg%40fiettercarim

Дякуємо!
Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!


Can't send form.

Please try again later.

Made with