Утеплення горищного перекриття

Головна > Послуги > Утеплення горищного перекриття

Утеплення горищного перекриття

У будівлях, де горищне приміщення не опалюється, утеплення його перекриття - неодмінна умова комфортного мікроклімату на верхніх поверхах. Так як перекриття такого типу не розраховане на великі статичні навантаження, для теплоізоляції дозволяється використовувати тільки матеріали, що володіють невисокою щільністю. Пінобетон «MiraCrette» з об'ємною вагою 150 - 200 кг / м3 - це міцний, але при цьому легкий матеріал, до 95% складається з бульбашок повітря і на 5-10% з цементу і добавок. За своїми теплоізоляційними властивостями пінобетон не поступається пінопласту, але при цьому більш стійкий до пошкоджень не горить і дуже довговічний. Не цікавий для гризунів.

Чому пінобетон «MiraCrette» відмінно підходить для горищ

Тисячі українських споживачів вже встигли гідно оцінити властивості пінобетону «MiraCrette», що використовується при виконанні самих різних робіт. Утеплення горищного перекриття - один з найбільш популярних способів застосування цього продукту. Попит на ізоляційний матеріал обумовлений такими його особливостями:
• Низький коефіцієнт теплопровідності;• Звукоізоляційні властивості;• Найбільший термін експлуатації серед утеплювачів;• Несприйнятливість до біологічних і хімічних чинників;• Пожежна безпека;• Екологічність;• Невисока ціна;


Також варто згадати і те, що замовити пінобетон «MiraCrette» для утеплення горищного перекриття сьогодні можна дуже вигідно. Багатьох споживачів приваблює також і технологічність матеріалу, який укладається у вигляді розчину, що заповнює всі порожнечі і дефекти. Пінобетон не залишає місткам холоду жодного шансу. 

Застосування пінобетону на об'єкті

Установка, яка виробляє пінобетон «MiraCrette», доставляється прямо на об'єкт і матеріал виготовляється безпосередньо в процесі його застосування. Пінобетонна суміш в готовому вигляді подається до місця укладання по гнучким трубопроводах, що значно знижує трудовитрати. Устаткування для випуску пінобетону може доставляти суміш на висоту до 30 метрів, але якщо необхідно утеплити горище на більш високій позначці, компактний апарат і сировина для виготовлення пінобетону можуть бути подані на дах будівлі. Утеплення перекриття, навіть великої площі, виконується дуже оперативно, так як устаткування може виробляти до 20 метрів кубічних високоякісного пінобетону на годину.

Залишилися питання?

Зверніться до нас і дізнайтеся про останні технології в системах виробництва легкого пінобетону. Наша команда експертів з радістю пояснить, чому пінобетон повинен бути частиною вашого плану будівництва.

Телефон

+38 068 402 0200

E-mail

moc.liamg%40fiettercarim

Дякуємо!
Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!


Can't send form.

Please try again later.

Made with