Утеплення підлоги по грунту

Головна > Послуги > Утеплення підлоги по грунту

Illustration

Утеплення підлоги по грунту

Добре відомо, що підлога по грунту - це оптимальне за ціною і дуже практичне рішення для будинків, які не мають підвальних поверхів. Існує безліч варіантів цього конструктиву з використанням самих різних матеріалів. Але найпростіший, не дорогий і ефективний спосіб влаштування підлог по грунту - це використання пінобетону «MiraCrette». Цей універсальний теплоізоляційний матеріал забезпечує захист житла від холоду. На відміну від безлічі інших теплоізоляційних матеріалів, пінобетон має гарну міцність і є довговічним.

Переваги утеплення підлог по грунту пінобетоном

Для утеплення підлог по грунту використовують пінобетон «MiraCrette» невисокої щільності 200-300 кг / м3. Утеплювач укладають прямо на підготовлену ґрунтову площадку шаром від 150 мм і вище, а поверх нього роблять цементно-піщану стяжку, що служить основою для чистової підлоги. Серед переваг, які пропонує пінобетон, особливо потрібно відзначити такі:
• За теплоізоляційними властивостями пінобетон не поступається кращим сортам пінопласту і надає споживачам гарантовані 0,048 Вт / М ° C;• Пінобетон «MiraCrette» - абсолютно екологічний матеріал, 90% обсягу якого складають пори, а решта 10% - цемент і мінеральні добавки. У складі матеріалу немає токсичних речовин і навіть полімерів;• Пожежна безпека. Пінобетон не горить і не виділяє газів навіть при сильному нагріванні;• Пінобетон не боїться біологічних факторів, таких як комахи, гризуни, цвіль і мікроорганізми;• Найвищій строк експлуатації серед утеплювачів;• Не потребує додаткових робіт з вирівнювання поверхні.
Особливо варто відзначити, що утеплення підлог по грунту пінобетоном в Україні особливо популярно через високу технологічність процесу. Спеціальна установка виробляє розчин прямо на місці укладання і подає в потрібне місце за гнучким рукавом.

Чому утеплення підлог пінобетоном вигідно

Ціна утеплення підлог по грунту пінобетоном «MiraCrette» нижче, ніж при інших способах ізоляції, що досягається не тільки за рахунок невисокої вартості продукту, але і завдяки невеликим трудозатратам. Пінобетон укладається зі швидкістю від 3 до 20 метрів кубічних на годину, при цьому обходяться невеликою бригадою з 2-3 робітників. Завдяки потужному насосу установки, суміш можна подавати на відстань кілька десятків метрів, що дозволяє виконувати роботи у важкодоступних місцях з відсутніми під'їзними шляхами. Матеріал швидко набирає міцність і вже через 1-3 дні допускається укладання поверх нього цементно-піщаної стяжки.

Залишилися питання?

Зверніться до нас і дізнайтеся про останні технології в системах виробництва легкого пінобетону. Наша команда експертів з радістю пояснить, чому пінобетон повинен бути частиною вашого плану будівництва.

Телефон

+38 068 402 0200

E-mail

moc.liamg%40fiettercarim

Дякуємо!
Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!


Can't send form.

Please try again later.

Made with