Утеплення і формування ухилів плоскої покрівлі

Головна > Послуги > Утеплення і формування ухилів плоскої покрівлі

Illustration

Утеплення і формування ухилів плоскої покрівлі

У всі часи покрівля була одним з найважливіших елементів будівлі. Вона захищає від зовнішніх факторів не тільки людей, майно та обладнання, а й будівельні конструкції, забезпечуючи їх тривалу, ефективну і безпечну службу. Якісна покрівля повинна бути міцною, теплою і водонепроникною, але при цьому досить легкою, щоб не створювати зайвих навантажень. Саме тому для утеплення та організації водовідведення будь-якої плоскої покрівлі найкраще використовувати сучасні піноматеріали, що відповідають всім перерахованим вимогам.

Переваги пінобетону «MiraCrette» при виконанні покрівельних робіт

Довгі роки для утеплення покрівель використовували керамзитобетон, пінопласт і мінеральну вату. У кожного з цих матеріалів є свої недоліки. Пінобетон «MiraCrette» позбавлений цих недоліків, крім цього, матеріал пропонує безліч інших важливих для покрівельних робіт властивостей.

Чому для ремонту покрівлі вибирають пінобетон?

Технологічність і стійкість до навантажень - це далеко не всі переваги цього продукту. Ось ще кілька причин замовити ремонт плоскої покрівлі із застосуванням пінобетону:

• Відмінні тепло-і звукоізоляційні властивості;• Конструктивну жорсткість, перешкоджає утворенню «лінз» на поверхні даху;• Лінійна стабільність при перепадах температур;• Тривалий термін експлуатації і відсутність «старіння» матеріалу;• Вогнестійкість. Пінобетон «MiraCrette» має I ступінь вогнестійкості;• Екологічність, в якій утеплювач поступається тільки натуральному дереву.

Замовити пінобетон «MiraCrette» для утеплення покрівлі можна як при новому будівництві, так і в разі реконструкції старих будівель. Він відмінно підходить для ремонту старих дахів, так як дуже легкий і не створює зайвого навантаження на перекриття.

Простота, ефективність і економія від «MiraCrette»

Укладання пінобетону на плоскі покрівлі дозволяє виконувати утеплення і одночасно створювати профіль даху будь-якої складності. Матеріал не вимагає ретельної підготовки основи, так як при укладанні заповнює всі порожнини і приховує виступи. Технологія не передбачає вантажопідйомних робіт - пінобетонна суміш подається установкою прямо на покрівлю по шлангах, при цьому висота подачі може становити до 30 метрів, а дальність подачі до 160м. Один комплект устаткування виготовляє до 20 метрів кубічних пінобетону за годину.
При більшій висоті обладнання, легке і компактне, можна підняти на дах і виготовляти матеріал прямо на місці його укладання. Чи варто говорити про те, що трудовитрати і терміни при такому виконанні робіт значно нижче, ніж при використанні для утеплення і формування ухилів керамзиту, гранульованого шлаку, пінопласту або мінераловатних плит.

Залишилися питання?

Зверніться до нас і дізнайтеся про останні технології в системах виробництва легкого пінобетону. Наша команда експертів з радістю пояснить, чому пінобетон повинен бути частиною вашого плану будівництва.

Телефон

+38 068 402 0200

E-mail

moc.liamg%40fiettercarim

Дякуємо!
Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!


Can't send form.

Please try again later.

Made with