Утеплення зовнішніх інженерних комунікацій

Головна > Послуги > Утеплення зовнішніх інженерних комунікацій

Illustration

Утеплення зовнішніх інженерних комунікацій

Зовнішні інженерні комунікації, такі як теплотраси, водопроводи, повітропроводи і газоводи, потребують теплоізоляції, що захищає теплоносій від втрат енергії, а технологічні рідини і гази - від замерзання. Пінобетон «MiraCrette» можна вважати оптимальним рішення цієї проблеми, так як позбавлений недоліків, властивих іншим утеплителям, а крім цього простий у використанні і має доступну ціну.

Чому пінобетон ідеальний для утеплення комунікацій

Мінеральна вата, яку застосовують для ізоляції комунікацій найчастіше, має кілька серйозних недоліків. Це матеріал дає велику осадку, а при намоканні його теплоізоляційні властивості стрімко знижуються. Менш поширений при виконанні ізоляційних робіт пінополіуретан руйнується при попаданні вологи, а крім цього, його не можна використовувати при температурах вище + 95 ° С. І мінеральна вата, і полімерний матеріал не володіють стійкістю до механічних впливів, тому ізоляція часто пошкоджується, випадково або навмисно.
Якщо говорити про утеплення зовнішніх інженерних мереж пінобетоном «MiraCrette», то таке рішення має наступні переваги:
• Пінобетон - жорсткий, стійкий до пошкоджень матеріал;• «MiraCrette» не боїться вологи, а при намоканні, навпаки, набирає додаткову міцність;• Матеріал має прекрасні тепло- і звукоізоляційні якості, а також поглинає вібрації;• Термін служби теплоізоляції труб з пінобетону практично необмежений;
Також потрібно відзначити, що технологічність матеріалу дозволяє виконувати ізоляційні роботи в самих важкодоступних місцях, швидко і якісно.

Як виконується утеплення комунікацій пінобетоном

На відміну від інших ізоляційних матеріалів, пінобетон «MiraCrette» виробляють прямо на об'єкті, використовуючи мобільну установку. Для укладання матеріалу навколо труб і коробів створюють легкі бляшані опалубки, в які по трубопроводу подається продукт. Устаткування дозволяє транспортувати матеріал по шлангах на висоту до 30 метрів, а при необхідності роботи на більш значних відмітках, установку подають наверх краном.
Продуктивність установки «MiraCrette» дозволяє укладати на годину від 3 до 30 м3 пінобетонной суміші, при цьому трудовитрати мінімальні. Матеріал відмінно заповнює всі порожнини і порожнечі, не залишаючи містків холоду і набирає міцність всього за одну добу. Особливо потрібно відзначити, що вартість утеплення зовнішніх інженерних комунікацій пінобетоном «MiraCrette» максимально доступна.

Залишилися питання?

Зверніться до нас і дізнайтеся про останні технології в системах виробництва легкого пінобетону. Наша команда експертів з радістю пояснить, чому пінобетон повинен бути частиною вашого плану будівництва.

Телефон

+38 068 402 0200

E-mail

moc.liamg%40fiettercarim

Дякуємо!
Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!


Can't send form.

Please try again later.

Made with