Утеплення покриттів паркінгів з формуванням ухилів

Головна > Послуги > Утеплення покриттів паркінгів з формуванням ухилів

Illustration

Утеплення покриттів паркінгів з формуванням ухилів

Сучасні паркінги через великі площі і підвищене навантаження на покриття при проектуванні і будівництві вимагають особливого підходу. Створення утеплення покриттів і ухилів для відводу дощових, талих і технічних вод на покрівлі паркінгу завжди було дуже непростим завданням, що вимагає великих фінансових і трудових витрат. Зараз, коли для цих цілей широко використовується пінобетон, реалізація наймасштабніших проектів значно спростилася.

Пінобетон «MiraCrette» - найкраще рішення для парковки

Укладання пінобетону «MiraCrette» в якості основи під покриття паркувальних майданчиків дозволяє виконувати роботу ефективно і швидко. Матеріал, до 90% складається з бульбашок повітря, не створює навантажень на перекриття та опори, але при цьому утворює жорстку плиту, рівномірно розподіляє навантаження. Пінобетон не боїться вологи, нафтопродуктів, агресивних хімічних сполук і біологічних факторів, а його термін служби практично необмежений.
Серед важливих властивостей пінобетону «MiraCrette» можна перерахувати наступні:
• Пінобетон негорючий і не виділяє токсичних речовин і диму при нагріванні;• Матеріал володіє достатньою механічною міцністю, щоб витримувати серйозні навантаження на стиснення;• Продукт не цікавий для гризунів;• Пінобетон «MiraCrette» має високі теплоізоляційні властивості, які не поступаються за значенням пінопластам;• Матеріал має хороші звукоізоляційні характеристики.
Дуже важливо і те, що пінобетон, виготовлений за технологією «MiraCrette», не робить негативного впливу на навколишнє середовище, так як складається виключно з мінеральних компонентів неорганічного походження.

Чому замовити пінобетон «MiraCrette» для парковок вигідно

Як правило, при утепленні сипучими ізоляційними матеріалами задіють спеціальну техніку і безліч робочих. Утеплення паркінгу пінобетоном «MiraCrette» відбувається простіше і ефективніше. Розчин готується спеціальною установкою безпосередньо на об'єкті і в готовому вигляді подається в місце укладання. Обладнання може доставити пінобетон на висоту до 30 метрів та на відстань до 160 метрів. Роботи по теплоізоляції проводяться дуже швидко, так як установка виробляє до 20 м3 матеріалу в годину.

Залишилися питання?

Зверніться до нас і дізнайтеся про останні технології в системах виробництва легкого пінобетону. Наша команда експертів з радістю пояснить, чому пінобетон повинен бути частиною вашого плану будівництва.

Телефон

+38 068 402 0200

E-mail

moc.liamg%40fiettercarim

Дякуємо!
Ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!


Can't send form.

Please try again later.

Made with